GİZLİLİK POLİTİKASI

Endogal.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için üyelik esnasında verdiğiniz bazı bilgilerinizi (isim, soyadı, yaş, ilgi alanları, e-posta gibi) Endogal.com sunucularında şifreli ortamlarda tutmaktadır. Endogal.com sunucularında toplanan bu bilgiler dönemsel olarak yapılan kampanya çalışmalarında, müşteri profillerine yönelik özel olarak yapılan promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında sadece Endogal.com tarafından yönetilmekte ve kullanılmaktadır. Endogal.com’a üye olurken verdiğiniz kişisel bilgilerinizi üyelerimizin haberi olmaksızın ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamakla yükümlüdür. Endogal.com üye formalarının istediği kişisel bilgilerin ve e-posta adreslerinin haricinde site kullanımı esnasında izlediği, ziyaretçi hareket ve kullanım alışkanlığı tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel hiçbir bilgiyi içermeyen bu istatislikler siz müşterilerimizin sitemizi daha rahat, keyifli ve ayrıcalıklı kullanabilmeniz için Endogal.com iş ve proje ortakları ile paylaşılabilmektedir. Endogal.com müşteri bilgileri ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlülükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. (Örn:Banka kredi kartı suçları, adliyeler, polis karakolları gibi resmi yerlere resmi bir talep yazısı karşılığında.) Endogal.com müşterilerinin sisteme girdiği bilgileri sadece girişi yapan müşteri ulaşabilmekte ve yine gerekli bilgileri sadece sisteme girişi yapan müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşabilmesi ya da bu bilgileri değiştirebilmesi mümkün değildir. Endogal.com da ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz, Endogal.com’dan alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst ve özel seviyede tutmak amacıyla Endogal.com alt yapısında veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamakta ve saklanmamaktadır. (Visa ve Master Card yasaları gereği bu tarz işlem yapmak yasaktır ve yasa dışıdır.) Kredi kartı ödemesine yönelik tüm işlemler Endogal.com ödeme sayfası ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında 256 bit özel Global Sign şifreme yöntemi ile gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Gizlilik sizin içinde bizim içinde önemlidir.

FERAGATNAME (SINIRLI SORUMLULUK BEYANI)
NATRUMİN ürünleri uzun bilimsel araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda üretilmektedir. Natrumin ürünlerinin etkinliği hem Natrumin bünyesinde gerçekleştirilen laboratuvar deneyleri ve klinik çalışmalarla, hem de bağımsız üçüncü kuruluşların yaptığı testler sonucunda ortaya konmuştur. Buna rağmen, ürünlerin kullanımıyla ilgili elde edilecek başarı oranlarının çeşitli sebeplerden dolayı (uygulama hatası, genetik farklılıklar v.b.) kişiden kişiye değişiklik gösterebileceğini unutmayınız. Bu durumdan kaynaklanabilecek her türlü sorumluluk ve zarardan Natrumin marka sahibi firma sorumlu tutulamaz. Natrumin, laboratuvar ortamında ve klinik çalışmalarda elde edilen sonuçların birey bazında elde edilebileceğinin garantisini sunmaz.


Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/endogalc/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279