Siyah Maske

Siyah Maske

SİYAH MASKE

Merhaba, bu yazıda anlatılacak Siyah Maske, Dephyto markası tarafından üretilen ve yıllardır satışına devam edilen, herhangi bir alerjik ya da diğer sağlık sorununa yol açmamış, kullanıcılarından daima tam not almayı başarmış Dephyto Yıkanabilir Siyah Maske‘dir. Siyah maske konusunu biraz açmakta fayda var. Zira piyasada siyah maske adı altında satılan onlarca ürün var. Beraber inceleyelim.

Son Yıllarda Herkesin Dilinde Olan Siyah Maske Nedir?

Yüzlerce yıl toprağın altında kalmış polifenollerin içerisine çeşitli maddeler de eklenerek maske haline getirilmesidir. Siyah maske yapımında kullanılan polifenollerin doğal yapısı bozulmadan işlenir ve rengini bu maddeden alır.  Dermatologlar tarafından araştırılan siyah maskenin hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır ve her yaştan insanın kullanımına uygundur. Siyah noktalar için yıllardır birçok ürün geliştirilmiş ama hiçbiri siyah maske kadar yararlı olmamıştır. Evde rahatlıkla uygulayabileceğiniz siyah maske pratik olduğu kadar da ekonomiktir.

Siyah maskenin bu kadar popüler olması merdiven altı üreticilerin de çoğalmasına sebep olmuştur.  İçerisinde polifenol olduğu iddia edilen hiçbir yararı olmayan siyah maskeler piyasaya sürülmüştür. Sahte siyah maskelerin hiçbir yararı olmamasına karşın birçok zararı bulunmaktadır.

Sahte Siyah Maskelerin Zararları

Sahte siyah maskeler hijyenik olmayan koşularda kanserojen maddeler, petrol ürünleri, tutkal, atık maddeler ve buna benzer zararlı maddelerden yapılır. İçerisinde bu kadar zararlı madde bulunduran maskenin cildinize verdiği zararı bir düşünün!

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumunca 2016 yılında yapılan denetimlerde siyah maskenin yüzde doksanı denetimden geçemedi. Sahte siyah maskeyi anlamak çok zor. Piyasada 3-5 liraya satılan siyah maskeleri satın almayın. Söz konusu kozmetik olunca çok titiz olmalısınız çünkü, sahte ürünler kansere kadar yol açabilir. Kozmetik ürünü alırken kullanan kişilerin yorumları doğrultusunda hareket ederseniz sahte olmayan doğru ürünü almış olursunuz.

Dephyto siyah maske kullanıcı yorumları kısmını okursanız piyasada ki en iyi siyah maske olduğunu görürsünüz. Dephyto siyah maskeyi kullananların tekrar tekrar aynı ürünü almaları ve tavsiye etmeleri bu ürünün ne kadar faydalı olduğunun kanıtıdır.

Hangi Siyah Maskeyi Kullanmalısınız

Soyulabilen ve yıkanabilen iki tür siyah maske vardır. Soyulabilen siyah maske ağda etkisi yaptığından yıkanabilen siyah maske daha fayda ve kullanışlıdır.

Soyulabilen siyah maskeyi yüzünüze uygularken çok dikkatli olmalısınız. Kaşınız ya da sakal bölgenize uygularken ağda etkisini unutmadan dikkatli bir şekilde sürmelisiniz ki canınız yanmasın. Yüzünüzde bulunan tüyleri soyarken kopardığı için tüylenme sorununuz olabilir ve iltihaplanmaya sebep olabilirsiniz. Bu ve benzeri sorunlarla karşılaşmamak için yıkanabilir siyah maske kullanın.

Yıkanabilen Siyah Maske’nin Faydaları

Siyah maske siyah noktaları geçirmesinin yanında pudralı pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar.

  • Tıkalı gözenekleri açarak siyah noktaları yok eder
  • Sivilce ve ciltteki lekeleri giderir
  • Cilt tonunu dengeler, canlılık ve parlaklık verir
  • Cilde pudralı görünüm kazandırır
  • Kırışıklıkları azaltır
  • Ölü hücreleri temizler ve cildi sıkılaştırır
  • Ödem ve iltihabı giderir
  • Sadece yüzünüz için kullanmak yerine cilt maskesi olarak da kullanabilirsiniz.

Dephyto Siyah Maske Nereden Alınır?

Dephyto siyah maske ürününü https://www.siyahmaske.com/ ve https://endogal.com/ internet sitelerinden temin edebilirsiniz. Her iki sitede de online ödeme ile ve kapıda ödeme avantajlarını kullanabilir, kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Cildinize iyi bakın.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirNotice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/endogalc/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279